ZAİ NATURA | 0542 387 86 80

Hakkımızda

ADIMIZI NEREDEN ALDIK?

 
Zai adını; bereket, ölümsüzlük ve barışı temsil eden, ağaçların ilki, güzellik iksiri ve daha pek çok anlamı olan zeytin ağacından almıştır.

El yapımı, soğuk işlenmiş lüks sabun kalıplarımız, cildin derinliklerine nüfuz edecek doğal malzemelerle üretilmiştir. Sabunlarımızın kokuları, aromaterapi yağlarından, kendi özel formüllerimizle elde edilmiştir. Soğuk işlemle üretilen sabunlarımızda geleneksel kaynatma yöntemi kullanılmadığı için kıymetli yağların içindeki vitamin ve asitlerin korunması sağlanır.  İşlenen her bir kalıp sabun cildiniz için lüks bir beslenme ve kalıcı bir rahatlık hissi verir.

Banyo ve duşta kullanılabildikleri gibi sabunlarımız aynı zamanda etkili ve doğal birer katı şampuan olup yüz temizleyicisi ve tıraş sabunu olarak da kullanılabilecek kadar yumuşaktır.

Ürünlerimizin tamamı yenilebilen ham maddelerden üretilmektedir.   Krem formunda, nemlendirici ve zengin bir sabun köpüğü elde edebilmek için sabunlarımızı, doğal zeytin yağı, hurma ağacı, hint yağı, shea yağı, avokado, kayısı, kenevir, badem, keten tohumu ve hindistancevizi yağı gibi doğal ve organik yağlarla besleriz. Sabunlarımız yapay koku yağları, palm yağı, domuz yağı, paraben, SLS, SLES içermez.

Sabunlarımızın renklendirilmesi, killer, oksitler ve bitkisel tozlarla elde edilmektedir.  Sabunlarımızla başladığımız hikayemize geleneksel uygulamalarla üretilen, doğa dostu ve insan ruhuna iyi gelen ürünlerimizle sizlere ulaşmayı hedefliyoruz. Yalnızca kaliteli, doğal ve orijinal ürün arayışımıza cevap verebilen tedarikçilerle çalışıyoruz. 

 

 

 
Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.