ZAİ NATURA | 0542 387 86 80

Kargo ve Teslimat

 
Zai Natura.com’da tüm siparişleriniz size özel hazırlanmaktadır. Siparişiniz alındıktan hemen sonra ürünleriniz sizin için el emeği ile hazırlanır, paketlenir ve kargolanır. Bu nedenle verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilemeyebilir. Siparişleriniz en geç 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm kargolar ücretsizdir. 150 TL altı alışverişlerinizde ise kargo ücretimiz tüm Türkiye için 14 TL’dir.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Diğer kargo acentelerinden size en yakın olanını seçebilir ya da ek bir ücret talep edilerek yapılabilmektedir.
 

Siparişin Teslim Alınması

 
Siparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Sipariş edilen ürünlerde eksik ya da üründe ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ya da eksik ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecek ya da ücret iadeniz yapılacaktır.5050
Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.